• Dolar Alış 5.3740TL
  • Dolar Satış 5.3525TL
  • Euro Alış 6.1232TL
  • Euro Satış 6.0987TL

Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Ahmet Melih DİZİDAR +  melih@akicihaber.com

Genel Koordinatör/ General Coordinator

Semih DİZİDAR + semih@akicihaber.com

Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief

Tolga KALEOĞLU  +  tkaleoglu@akicihaber.com

Editörler / Editors

Cem YURDAKUL + cem@akicihaber.com
Elif YILDIZ  +  elif@akicihaber.com
mehmet KOCA  + m.koca@akicihaber.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Selim Yurt + s.yurt@akicihaber.com
Yusuf Köse + y.kose@akicihaber.com

Hukuk Danışmanı / jurisconsult

Ferhat PAMUK

Mali Müşavir / financial advisor

Hacı KILIÇER

Reklam /  Advertise

Semih Dizidar

Adres : Mahmutbey Mahallesi Vizyon Plaza Kat2/4

Bağcılar/İSTANBUL

Mavi Bulvar Dadak Plaza, A Blok Kat 18 No 36,
Adana/Türkiye

E-Mail : info@akicihaber.com

Seo

AKC MEDYA

www.akcmedya.com

YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ

AKC BİLİŞİM Haber Yazılım Sistemi  http://www.akcmedya.com

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. http://akicihaber.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

“AKICI HABER” ismi ve logosu Paragraf Basım ve Dış Ticaret Ltd. Şti. tarafından yapılan başvuru ile Paragraf Basım ve Dış Ticaret Kurucusu Melih Dizidar Adına koruma altına alınmıştır.

Akicihaber.com Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır.

Haber sayfamız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Akicihaber.com’da yayınlanan diğer haberler ve makaleler ise, kaynak gösterilmek ve Akicihaber.com’un ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.Akicihaber.com’da yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Privacy Policy

© Copyrigth 2012 Akicihaber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Akicihaber.com’a aittir. Akicihaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar akicihaber .com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www.akicihaber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. akicihaber.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the akicihaber.com. However, sometimes the akicihaber.com uses third parties to process your information. akicihaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the akicihaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the akicihaber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the akicihaber.com and its services. When you use akicihaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the akicihaber.com cookies section of our full Privacy Policy.

queries in 0,431 seconds.