İşte CHP Adana Belediye Meclis Üyesi Adayları

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çukurova,yüreğir,seyhan Belediye Meclis Üyesi kesin listeleri belli oldu
 2014 Mahalli İdareler seçimlerine sayılı günler kala CHP Çukurova Belediye Başkan Adayı Olarak Soner Çetin'i belirlemişti. CHP Çukurova İlçe Başkanı Haşmet BİÇER ve ekibinin hummalı çalışması sonucu tüm meclis üyesi aday adayları içinden ince eleyip sıkça dokuması sonucu Asıl, Yedek ve Kontenjan listesi kesinleşti. İşte tüm liste;

  ÇUKUROVA :

ASIL ÜYE ADAYLARI

1- Serdar Seyhan

2- Vahap Çolak

3- Mehmet Esendemir

4- Çiğdem Eren (Zeki Eren'in kızı)

5- Yılmaz Yakar

6- Nuray Yılmaz

7- Saim İnce

8- Abdeydullah Kolcu

9- Av. Hacı Hüseyin

10- Burhanettin Bulut


Seyhan Belediye Meclis Üyesi listesi

Seyhan Belediye Meclis Üyesi listesi

 1 ULAŞ ÇETİNKAYA

2 ERCAN ÇETİN
3 ASKERİ DAĞLI
4 YUSUF AKINCI
5 YASEMİN ÇELİK
6 ULAŞ TOROS
7 MUSTAFA TUNÇ
8 MURAT ZÖHRE
9 İNCİ ÇAMURDAN
10 HAKAN BURÇ
11 İLHAMİ TURAN
12 MUHİTTİN DOĞAN
13 CEMAL BİLİR
14 BERFU SALICI YAKIT
15 MEHMET ADIGÜZEL
16 BAYRAM BİLGİN
17 MEHMET ÖNDER KAYPAK
18 HASAN ORHAN
19 HACİCE YILMAZ
20 AHMET ATAŞ
21 NEDİM DEMİR
22 CANŞAH GÜLER
23 SEZAİ TOMBUL
24 MEHMET GİRİCİ
25 MAHMUT URUÇ
26 SÜLEYMAN AYDOĞAN
27 KEMAL TATAN
28 NECLA YILMAZ
29 MERYEM FİLİZ BAHADIRLI
30 KEMAL ÇELİK
31 MOLLA ARAN
32 HASİBE ESRA TERŞAK
33 SERHAN DÖRDÜ
34 SEVİM ALKAN
35 İSMAİL HAKKI ATAL
36 ALİ DUYSAK
37 MEHMET HÜSNÜ EREN
38 ABUZER KAPLAN
39 ALİ CAFER KILAN
40 EMRAH KOZAY
 
KONTENAN
1 AYDIN USLUPEHLİVAN
2 KADİR ÖZDEMİR
3 ERTAN KARAOĞLU
4 ELİF UZUN
5 ALİ AYDOĞAN

CHP Yüreğir Belediyesi Meclis üye listesi
1. Ertan Sümer
2. İsmet Yüksel 
3.İhsan Topçu
4.Ahmet Yüzgeççier
5. Fikret Özgök
6 Macit Mertur
7.Mümtaz Uçak 
8.Şahit Kardeşler
9.İbrahim Leba
10. Cevahir Yıldız 
11. Süleyman Çelik 
12. Saadet Tülek
13.Kemal Narin
14.Uğur Sayılgan
15. Ali Cengiz Tör
16. Mahmut Denizhan 
17.Fevzi Ala
18. Müslüm Toprak
19.Şehmus Karagöl 
20.Aydın Baş 
21. Zehra Gezegen
22. Seher Irk
23. Bülent Cavlak
24.Seçkin Dinibütün
25.Leyla Güneş 
26. Aynur Demirci 
27.İzzet Taptık
28. İlyas Çocuk
29. Mehmet Manas
30. Mehmet Özçelik

Kontenjan

1 Hasan Hüseyin Hoşceylan
2 Sabah Biberkökü

TUFANBEYLİ

1. OSMAN ÜSTÜNKAYA  (DOĞANBEYLİ)
2. KENAN SARIYILDIZ  (KAYARCIK)
3. ADEM ÖZLÜ  (BOZGÜNEY)
4. SALİM ÇOŞKUNCA  (KİRAZLIYURT)
5. HACI MUSTAFA TAŞOL  (MERKEZ)
6. VELİ SIĞIRCI  (MERKEZ)
7. HAMDİ KORKMAZ  (YAMANLI)
8. SELVER BERKSOY  (MERKEZ)
9. HATİCE GEZERŞEN  (MERKEZ)
10. NURŞEN BÜYÜKÖZTÜRK  (KİRAZLIYURT)

KONTEJAN MECLİS ÜYESİ 
1.CELALETTİN ÖZTÜRK  (TAŞPINAR)

YEDEK MECLİS ÜYELERİ 
1. VELİ ÇAĞAN  (MERKEZ)
2. FATİŞ AKTÜRK  (MERKEZ)




Not: Haberimiz yeni bilgilerle güncellenmektedir.

ETİKETLER :
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Yorumlar
Diğer haberleri






  

Astroloji
  • koç
  • boga
  • ikizler
  • yengec
  • aslan
  • basak
  • terazi
  • akrep
  • yay
  • oglak
  • kova
  • balik
koç1 boga2 ikizler3 yengec4 aslan5 basak6 terazi7 akrep8 yay9 oglak10 kova11 balik12




















Yol Durumu
Arşiv Arama
- -